• O nas

  Nasza firma świadczy usługi sprzątające dla firm jak i osób prywatnych jednorazowo lub okresowo na terenie Warszawy i okolic z wykorzystaniem sprzętu niezbędnego do utrzymania czystości i dezynfekcji.
  Ofertę dostosowujemy indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że Nasz Serwis sprzątający będzie wykonany z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 • Gwarancja zadowolonego klienta!

  - Działamy dokładnie, skrupulatnie i terminowo.
  - Z chęcią podejmujemy się wykonania niemal każdego zadania, mając na uwadze jak najwyższą jakość oferowanych usług oraz przede wszystkim uśmiech naszych Klientów.
  - Oferujemy Państwu usługi wykonywane przez doświadczony i wykwalifikowany personel.
  - Używamy profesjonalnych sprzętów i bezpiecznej chemii czyszczącej.
  - Jesteśmy elastyczni w kwestii godzin sprzątania.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń !

608-149-080

Jesteśmy dostępni pon-pt

08:00 - 17:00

Nasz adres:

ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 5/1, Ostrowiec Świętokrzyski

Podstawowe usługi sprzątania:

Wycieranie kurzu z mebli i sprzętów domowych, Konserwacja mebli ,Odkurzanie dywanów, chodników oraz wykładzin, Mycie podłóg i paneli, Czyszczenie mebli skórzanych i tapicerowanych, Czyszczenie powierzchni szklanych i luster, Sprzątanie kuchni, łazienek i pomieszczeń sanitarnych, Sprzątanie schodów, balkonów i tarasów, sprzątanie terenów zewnętrznych.

Usługi dodatkowe:

Mycie okien, Mycie lodówek i piekarników, Sprzątanie w szafkach (kuchenne, łazienkowe i inne),Pranie dywanów, tapicerek i wykładzin, Prasowanie odzieży, bielizny i innych, Porządki wiosenne i przedświąteczne, Przygotowywanie mieszkań do wynajmu, Doczyszczanie obiektów, Mycie ciśnieniowe powierzchni.

Usługi wykonywane w ramach sprzątania po imprezach okolicznościowych :

Sprzątanie stołów, Sprzątanie i mycie podłóg, Zmywanie naczyń, Przywrócenie porządku w postaci ułożenia krzeseł, stołów itp. zgodnie ze stanem z przed imprezy, Opróżnienie koszy i wyrzucenie śmieci, Zadbanie o tereny zielone wokół miejsca imprezy, I wiele innych.

Usługi mycia okien:

W domu, w biurze, witryn sklepowych, luster.